Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 frissítés?

Windows 7 frissítés?

Figyelt kérdés

Windows 7-ben ha van frissítés óra mellett jelzi mint az xpbe? Ha nem automatikusra van állítva.Vagy nekem kell mindig ellenőriznem olyankor?

Válaszokat köszi


2009. okt. 28. 18:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Bármint óra mellett jelzi-e ha van új letölthető avagy telepíthető frissítés?
2009. okt. 28. 18:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy,mint Xp-ben. beállithatod hogy automatikusan letöltsön és telepitsen, csak letöltsön de ne telepitsen,vagy kiválaszthatod hogy csak amit kijelölsz azt töltse le.
2009. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok! vezérlőpult-rendszer és biztonság- windwos update alatt
2009. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen ezeket tudtam eddig is.

De a kérdésem az volt/ lenne,hogy ha beállítom például arra,hogy frissítéseket keressen de én döntöm el hogy letölti és telepíti -e akkor óra mellett lesz valami értesítője hogy készen állnak letöltésre majd telepítésre? Vagy nekem kell mennem be ellenőrizni van e valami frissítés?

Ma is bementem a Vezérlőpult - Rendszer és biztonság - Windows update részbe és ott néztem meg van-e frissítés és volt..És nem jelzett.És ezt szeretném tudni hogy lehetne beállítani hogy jelezzen óra mellett úgy mint xp-be..

Köszi amúgy a választ és bocs ha hosszú lett.

2009. okt. 28. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, a tálca jobb alján egy ikon és egy megjelenö buborékban a szöveg jelzi.

Több fajta frissités van:Fontos; Ajánlott; Nem kötelező.

Nekem csak a fontosat jelzi.

2009. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!