Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program az amelyikben...

Milyen program az amelyikben lopott telefon képrögzitő alkalmazás van? Androidos app. Felvételeket készit és elküldi az e. mail cimemre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az pont olyan.
2013. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Te is abban reménykedsz, hogy ellopja egy maláj kislány és szexi képeket fog neked küldeni a tanyáról? Felejtsd el.


Ha nincs wifi közelben, nem fog küldeni. És ha esze van a tolvajnak, azonnal formázza a telefont.

2013. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most láttam a hiradóban hogy van olyan app ami ezt csinálja.

Ellopták a telot és a tolvajrol csinált képeket,amit elküldött a tulajnak aki feljelentette és el is kapták.

2013. aug. 13. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak olyanról hallottam, hogy a buta cigány ellopta a telót, a készült kép meg egyből került fel az eredeti tulaj cloud-jába, amit persze el tudott érni. A másik meg mikor az eredeti tulaj még be volt jelentkezve a mobilján a facebookra, aztán a retardált cigus arra töltött fel a képeket amiket magáról csinált.
2013. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is láttam a híradóban, és én is kíváncsi lennék rá, hogy mi az a program.
2013. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az iPhone-os app volt... Androidra az Avast Anti-theft-je tud ilyet, de ez a rész pont fizetős. :-(
2013. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!