Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 vagy Windows 8 a jobb?

Windows 7 vagy Windows 8 a jobb?

Figyelt kérdés
Leírnátok a véleményeiteket, tapasztalataitokat nekem? Melyiket érdemesebb használni?:) Egyébként Asus X55A notebookra kellene.:)

2013. aug. 11. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Millióegy kérdés foglalkozik itt ezzel GYK-n.

De hogy számodra is konstruktív legyek: általános vélekedés szerint Win7 jobb. Windows 8-nak is vannak jó tulajdonságai, például gyorsabb, kevesebb erőforrást használ, mint elődje (igaz, nem sokkal), azonban kezelőfelületét eléggé elbaltázták, Modern UI inkább tabletekre van optimalizálva, mint hagyományos perifériákra. Szerencsére léteznek szoftverek, amellyel Win7 szerűvé tudod tenni, úgy már használható gond nélkül.

2013. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a win 8 jobb mint a win 7 de mindenkinek más a megfelelö. Nekem azért jó a windows 8 nem átlátszó gyorsan bekapcsol és leáll 10 másodperc az egész mig win7 vista 1 percnél több idö alat jön fel az asztal. Nemérek rá minden perc fontos ugyhogy win 8 am marad. Minden fut rajt ami nekem kell startmenü is van rajt és olyaná alakitja át mint a win 7 et kinézetre win 7 nek néz ki.Tabletokon viszont biztos jó a 8 olyan lehet mint az okostelefon egyszerü kezelhetöség. Ugye ha tetszik az embereknek ha nem elöbb utobb minden olyan lesz mint a 8 érintöképernyös telefonok és mindent melehet szokni. bevallom engem iritált a nagy jel a tálcán a win 7 et vista felhasználó voltam de mostmár hozzászoktam a másik tálcához ha nem akkor nemtudnám rendesen használni a gépem.
2013. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
windows 8 mindenképp jobb mint a win 7 Gyors megbizható rendszer, ha letöltöd a startmeü programod gyors operációs rendszerhez jutsz.
2013. szept. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!