Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA Vice City-t LAN-ban tolni?

GTA Vice City-t LAN-ban tolni?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van hozzá türelme, írna nekem valamit a LAN-on játszott Vice City-ről? Ugyanis szeretnénk játszani ketten, de ahogy elnézem, ezek a LANos megoldások eltérnek a megszokott játéktól. Kihaltak az utcák, nincsenek küldetések (azon kívül, hogy püföld agyon a másikat). Lehetséges-e úgy játszani vele, mint ahogyan a megszokott játékmenet (forgalmas utca, követ a rendőr, lehet házat venni, ilyenek), mindezt úgy, hogy nem egy, hanem 2 főszereplő van a játékban?

2013. aug. 11. 14:44
 1/9 anonim válasza:

Ez sajnos több mint valószínű ,hogy lehetséges!

Erre a "játékmódra" amire te gondolsz még annó a játék készítőinek kellet volna gondolniuk, másrészt ha lenne is ilyen az nem lan lenne hanem Coop játékmód, keress rá így hátha találsz valamit a YT-n!

2013. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szija, hát először is köszönöm a válaszod. :)

Én utánanéztem ennek a Coop dolognak, látom ez egy Mod. De akárhogyan nézem a YT-s videókat, nem igazán tudom kivenni, hogy mi a lényege, vagy, hogy miben tér el a megszokott játékmenettől. Írnál nekem róla valamit, légyszi? :) Köszönöm!

2013. aug. 13. 16:06
 3/9 anonim válasza:

Akár mennyire is jó lenne ez a Vice Citynél nem lehetséges... :S

Sajnálom maximum ha az oroszok nem írnak rá.. mert ők úgyis nagy bűvölői a témának!

De figyelj lehet multiplayerben is játszani :D

2013. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Játsszátok szerveren:

[link]

Van még 1 magyar VC-MP szerver ha jól tudom, és sokan vannak más szerókon is még.

2013. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, utólag találtam egy nagyon jó szervert ([HUN] Magyar-RPG szerver), még aznap, hogy a kérdést föltettem :)

Akit érdekel a dolog, jöjjön, mert nagyon rendes fent a társaság és folyamatosan fejlesztik és 0-24ben mükszik :)

2013. szept. 5. 15:25
 6/9 anonim válasza:
jaja :D én vagyok a tulaj am itt a szerver weboldala: [link] jah és a hozzá való jelszó VCRPG
2013. szept. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
jah a szerver vagy 5 6 napot szünetel mert az EON elveszi az áramunkat mert dolgoznak valamit de 11.ik-é től újra lessz szerver
2013. szept. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szeritem csak Multiplayerel lehet én is ott nyomom (Internet Expoler)xD
2015. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet
2015. máj. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!