Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Outlook-ban miért állítódik...

Outlook-ban miért állítódik el néha a feladó vagy a címzett oszlop?

Figyelt kérdés
Nem levélíráskor, mikor beírom a címzettet, hanem a levelek listájában a beérkezett üzeneteknél a feladók helyett a címzetteket látom, vagy az elküldött üzeneteknél a címzett helyett a feladót, vagyis mindkét esetben a saját címem. Nagyon bosszantó, már nem tudom, hányszor állítottam vissza.
2009. okt. 27. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A levéladatbázist a jelenlegi outlookod hozta létre, vagy egy másik, előző?
2009. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ugyanaz fut jó ideje, Outlook 2003 SP3. Amikor ez anno felkerült a gépre, akkor is importálva lett a korábbi kupac. Egy ideje MS Exchange-ről megy, és azt hittem ez majd segít, de így is előfordul a hiba, bár talán ritkábban.

Nem tudom van-e összefüggés, de az automatikus formázás szabályai is "átvándorolnak" (ritkán) egyik mappáról a másikra. Először csak az tűnt fel, hogy nem működik valamelyik, aztán megtaláltam a szabályt egy másik mappára beállítva!

2009. okt. 28. 08:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg valami profil hiba lesz ez. En a helyedben csinalnek egy uj outlook profilt, es abba ujra letrehoznam a mail accountot, leveleket es a nevjegyeket pedig masolgasd at a regi profilbol az ujba. Exchane kiszolgalot honnan talaltal, ceges?
2009. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, egy céges gépről van szó. Éppen ezért nem fogok tudni új profilt csinálni, erre biztos nem fogom tudni rávenni a rendszergazdát. :(
2009. okt. 28. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Pe3dig őt azért fizeti hogy az ilyen problémákat megoldja. Én a helyedben "ütném a fejét" hogy csinálja meg. :)
2009. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kb. az volt a reakciója, hogy biztos én vagyok a hülye, mert a gép nem tud hibázni! (Persze lehet, hogy én csinálok rosszul valamit, de lövésem sincs, mit..)

Egyébént futtattam már scanpst-t, gondoltam hátha segít, és reméltem, hogy van valami hasonlóan egyszerű megoldás. :(

Mindenesetre köszönöm a korrekt válaszokat!

2009. okt. 29. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:
HA Exchange a levelezésed akkor sztem a scanost.exe -t kellene futtatni, mert tudtommal akkor abban tárolódnak a levelek, hacsak nem valami barkács megoldás.
2009. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!