Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudom beállítani a nyelvet...

Hol tudom beállítani a nyelvet a call of duty - World at War című játékban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Letöltöttem a coD 5-öt, de valami irgalmatlan rossz nyelven van (lengyel). Hogyan tudnám angolra állítani, mert a menüben sehol nem találom, vagy csak én vagyok hülye hozzá.. . Aki tudna segíteni,- olyan, aki ért is hozzá- annak megköszönném. :)

2013. aug. 10. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg magyaritást kerestél hozzá?
2013. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, le is töltöttem. De vagy én vagyok balf**sz,- ami biztos, hogy az vagyok- vagy a magyarosítással volt a gond, mert valamilyen hibát írt ki.

De nekem angol nyelven is megfelel, csak eddig 5-ből 5 más, egyéb érdekes nyelven volt.

2013. aug. 11. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:
hát akkor próbálj meg másik magyaritást vagy próbáld megkeresni a beállitásokat a játékban és ott a nyelvi beállitásokat.
2013. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most már mindegy, mert töröltem. Nem indult el sajnos. :/ pedig patcheltem 1.7-ig. Többfajta crack-et letöltöttem hozzá, de nem indult.

Köszönöm, hogy válaszoltál a kérdésemre. :)

2013. aug. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!