Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet így letölteni?

Lehet így letölteni?

Figyelt kérdés
Adatforgalomkorlátos netem van. Van egy 1 gigás videó ami kéne, de most csak egy részét tölteném le. Nem DC meg ilyesmivel csak simán windows opcióval (mentés vagy megynyitás). Szal ha azt mondom neki hogy mentés és egy idő után kikapcsolom az addig átjött cucc megmarad vagy újra kezdi a letöltést?
2009. okt. 26. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a letöltésvezérlőket. Én igazáb soha nem használtam ilyesmit, de ha keresőbe beírod, hogy "letöltésvezérlő", válogathatsz a találatok közül. :)
2009. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen vannak letöltés vezérlők,viszont vannak olyan letölthető videók, filmek, amiket még ezekkel sem lehet szüneteltetni! Ezt a letöltő progi ki szokta írni, jelzi neked. Legalább is, nekem már volt ilyen.

Ha torrentről töltesz le, annál viszont megállíthatod. Warez oldalaknál több darabban vannak a filmek, pl 10 rar file-ből, az is jó, nem muszáj egy nap letöltened mindet.

2009. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!