Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Firefox bizonyos esetekben...

A Firefox bizonyos esetekben nem tölti be a képeket, ill. nem tudja kezelni a frame-es oldalakat. Miért?

Figyelt kérdés
A firefox 3-as előtti legutóbbi verziójánál is volt ez, és most a 3-asnál is. Alapállapotban minden oké, de pl. ha Indexen megnyitok egy képsorozatot, az első képet betölti, de ha a másodikra akarok továbblépni, jobb alsó sarokban a letöltési állapot jelző végtelenítve ugrálni kezd, és nem tölt be semmit. Másutt ha egy olyan linkre kattintok, ahol az url ".jpg"-re végződik, ugyan ezt kezdi csinálni, majd kiírja, hogy a képben hibák voltak és ezért nem jeleníthető meg. Ha frameset-es oldalra megyek, hiába klikkelek bármilyen linkre, mindig csak az elsőnek betöltött oldalt tölti le újra.
2008. jún. 28. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
használj régebbi verziót, vagy más böngészőt
2008. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyre inkább hajlok erre, de azért bosszant a dolog. Valami beállítási dolog kell hogy legyen, mert az eggyel korábbi verziónak sem volt baja először, de aztán volt egy WinXP újrainstall + firefox újra, és az után kezdte. Akkor letöltöttem a 3. verziót, de az is ezt csinálja.
2008. jún. 29. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kizárt, hogy hiányzik az újrainstallálás óta pár segédprogram! a Firefox ezek hiányát úgy jelzi, hogy nem jeleníti meg a képet/videót/javascriptet/stb... hanem a helyére, vagy valahova az oldalon kitesz egy zöld puzzledarabot! rákattint, segédprogram letölt és vígan lehet szörfözni!
2008. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez a helyzet. Puzzle darab nincs, csak üres képernyő, meg a betöltési próbálkozások végtelenített ciklusa. Amúgy letöltöttem már a bővítményeket, amit tudtam. Végül azt a megoldást választottam, hogy letöltöttem a Firefox korábbi portable verzióját. Beraktam egy másik mappába, és azt használom. Kicsit nehézkesebben indul mint a 3-as, de megjelenít mindent, amit ez utóbbi nálam nem tud.
2008. júl. 14. 08:37
 5/5 Quegmire válasza:
nekem is ez a baj szal jólenne 1 kis help amúgy nekem explorerrel megy
2010. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!