Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik videószerkesztő program...

Melyik videószerkesztő programmal lehet a leggyorsabban 20 videót összerakni?

Figyelt kérdés
Kb. 30 perc nyersanyagom van, amit semmi vágás vagy szerkesztés nélkül szeretnék egyben feltölteni Youtubera. Összesen 20 videófájlt kellene egybe rakni. Vannak videószerkesztőim, de pl. a Sony vegas egy fél nap alatt renderelné le a videót. Nekem egy ennél gyorsabb programra lenne szükségem. Melyik ez?
2013. aug. 7. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Akármilyen videószerkesztőt is ajánlanék, gyorsabban az sem fogja megcsinálni mint a Vegas. A Gépen múlik minden.

Azért hogy mondjak valamit. a Camtasia studio 8, mintha nekem gyorsabbnak tűnne, a Sony-hoz képest.

Persze lehet hogy tévedek.

2013. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
movie maker gyorsan megcsinálja, csak nem HD minősége lesz
2013. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szép igényes, fullos munkát akarsz, akkor Sony Vegas Pro.
2013. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha a videóknak egyforma minden adata (szélesség, magasság, video kodek, hang kodek) akoor az "avidemüx" copy módban kb 1-2 perc alatt összerakja.


Ha nem akkor meg úgy is újre kell kódoltatni az összes videót. Ami pedig ahogy az előttem szólók irták, el fog tartani egy darabig. De az "avidwemux" ezzel is megbirkózik.


Sok sikert.

Üdv.

2013. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azonos tipusúak a videók, akkor a Boilsoft Video Joinert ajánlanám.
2013. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 petko0127 válasza:
Camtasia Studio 8, nem öli meg a processzort, de az egybefűzés a mérettől és a cpu-tól függ.
2013. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!