Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell megvenni a Cube...

Hogyan kell megvenni a Cube World nevű játékot?

Figyelt kérdés

Igazából meg is vettem meg le is vonta a kártyámról a pénzt csak nem töltődött le a gépemre. csak annyi változott hogy amikor feljövök ide: [link] akkor a harmadik lépésnél ezt írja ki: If you have trouble with the demo, please wait with buying Cube World until we have found a solution or you have found another PC on which it's running.


You have already bought Cube World with this account. Angoltudás hiányában nem tudtam lefordítani. Valaki le tudná ezt fordítani nekem, és meg mondaná mit csináljak?



2013. aug. 6. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt mondja, hogy ha problémád van a demóval, akkor várj a megvásárlással, amíg javítjuk a hibát, vagy próbáld meg egy másik PC-n.


A különálló mondat: Már megvetted a CW-öt ezzel az accounttal.

2013. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
őőő... oké de szerintem biztos az a baj hogy a tesóm gépén vettem az én accountommal... Ilyenkor mit lehetne csinálni?
2013. aug. 6. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem baj. Ha az accountodon belül megvetted, onnantól azt bármikor, bármilyen gépre letöltheted. Szerintem ott valami szerver probléma van. A hibaüzenet arra utal, hogy ha nem futna, vagy bugos lenne. Szóval lehet, hogy várnod kell, mert letölteni le kell, hogy tudd.
2013. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha le tudnám hol tudnám letölteni?
2013. aug. 6. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!