Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cs1.6 ba az a bajom, hogy...

Cs1.6 ba az a bajom, hogy mikor rámegyek, hogy kiírja, hogy kapcsolódás a szerverre?

Figyelt kérdés

nem tudtam kapcsolodni hogy mért meg ienek csak annyit hogy nem tudod leszedtem vagy 6 helyről márt és egyik se tudot mit kell tenni

??


2009. okt. 25. 20:12
 1/5 A kérdező kommentje:

aki segit értelems választ ad és meg is oldaj a problémám

kap egy meghívott www.beload.hura

2009. okt. 25. 20:15
 2/5 anonim ***** válasza:
ám amit szok írni hogy mér azt a progit tôlttsd le ..vagy tôltsd le a v32es patchot..ha jo a válasz akk a emailra kuld a meghívót :D
2009. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
esetleg linket tudnál adni ?
2009. okt. 25. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad le, hogy mi a pontos hibaüzi, ezért nem biztos hogy nekem is ez volt a problémám, de hasonló volt, és sajna csak az segített, ha rááldoztam 2000 forintot az eredetire :)
2009. nov. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem nincs rajta patch, mondjuk én eredetivel játszom, de azt gondolom patch a baja, de ha felraktad és: Invalid STEAM ID vagy hasonló akkor csak azért fogja kiírni mert eredeti a szerver, és csak eredetivel lehet felmenni
2009. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!