Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha veszek egy laptopot azon...

Ha veszek egy laptopot azon már megvannak a szükséges programok?

Figyelt kérdés
Pl. windows, microsoft word stb. Vagy valamelyiken rajta van, valamelyiken nincs? Attól függ honnan veszem? Auchanban, tescoban stb. érdemes venni laptopot? Bocs nem vagyok egy nagy észlény hozzá...
2013. aug. 4. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

A windows az operációs rendszer. Ha olyat veszel, amin már rajta van, akkor az egy 20-30ezerrel megdobja az árát (mostanában win8-at szoktak hozzá adni, ami nagyon sok embernek nem tetszik).

A word az az office-hoz tartozik. Ha jogtiszta kell, mert pl céges gépnek akarod, akkor ajánlom inkább az Openoffice-t, ami ingyenes

Auchanban meg Tescoban nem nagyon érdemes, mert ott csak az a kiállított 5-6 fajta laptop közül választhatsz.

Az edigitalt ajánlom neked, én is onnan vettem :)

www.edigital.hu

2013. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ, van olyan amin van oprendszer de van amin csak DOS vn és neked kell felrakni oprendszert (nekem is így volt laptopommal)én személy szerint leszedtem egy iso file-t és wintoflash nevű programmal flashmeghajtót készítettem a 4gigás pendriveomból és arról telepítettem.Am microdoft office csomag alapból nincs egyik laptopon se csak ha kérsz rá plusz pénzért(vagy letöltöd:) )
2013. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Windows valamelyiken van, valamelyiken nincs, microsoft office nem szokott lenni, azt meg kell veni. Hipermarketekben érdemes venni, olyat, amin Windows van.
2013. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 4. 22:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne a kérdésem hogy milyen laptopot ajánlatok? Semmi extra nem üzleti célra kellene csak internetezni, filmet nézni ilyen alap dolgok, itthoni használatra. Valamilyen középkategóriás. Sajnos nem vagyok tisztában vele hogy melyek azok a dolgok amitől "jó egy laptop". Ja és 100ezer forintot szánok rá max.
2013. aug. 4. 22:07
 6/6 A kérdező kommentje:

Pl. ez?

[link]

2013. aug. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!