Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AIMP2-ben hogy tudom előhozni...

AIMP2-ben hogy tudom előhozni az internet radio ablakot?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezt az ablakot keresem: [link]

Esetleg külön plugin kell hozzá? A választ előre is köszönöm.


2009. okt. 25. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sem találom az AIMP ezta funkcióját. Esetleg próbáld ki ezt alternatívaként...kicsi, magyar >>> [link]
2009. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig van benne, mint a mellékelt kép is mutatja! Lehet egy külön plug-in.
2009. okt. 27. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Most kipróbáltam a 2.6-ot, ebben van rádió, viszont nincs konverter, amit én használok...szóval én maradok a 2.5-nél...üdv.

[link]

2009. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm én úgy is az easy cd-da extractort használom erre!
2009. okt. 27. 10:53
 5/9 A kérdező kommentje:

A baj csak az hogy rossz linket küldtél, mert a 2.51-es verzió volt a link alatt.

A honlapjukról pedig [link] lehet letölteni a AIMP v2.60 RC2 Tools (Converter & Recoder)te általad hiánylot cuccokat!!!

2009. okt. 27. 11:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Sorry, ezt akartam>>> [link]
2009. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ah, köszi, rátaláltunk ugyanarra...hajrá AIMP...nagyon kedvelem ezt a programot.
2009. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hajrá AIMP, remélem meghódítja a világot :)))!!! Lejobb szerintem is! 2.6-ból már csak a magyar nyelv hiányzik. Remélem nem késik sokat, bár én így is értem, csak azért mégis!
2009. okt. 27. 12:18
 9/9 anonim válasza:

Az Aimp felső bal sávjában van egy kis + jel, kattints rá, majd katt az Online Rádió keresőre


(Én is minden Winamp rajongónak ajánlottam a programot, sokan azt mondták hogy nagyon jó - nagyon keveset fogyaszt! Aki az előbbi lejátszót használta sokáig az is könnyebben hozzászokik majd ehhez is. Sokkal jobb és kényelmesebb használni.)

2010. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!