Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baj a Windows Movie...

Mi a baj a Windows Movie Makerrel?

Figyelt kérdés
Videót kell csinálnom, tegnap nekiálltam és minden képet max 1,5 másodpercre tudtam lecsökkenteni. Ez pont jó is volt, mert így illeszkedett pontosan a zenéhez. Tegnap elmentettem, ma tovább akartam vele dolgozni, de mikor a többi képet be akartam illeszteni, nem engedte, hogy lecsökkentsem 1,5 percre, hanem valahogy a dupláját számítja. Tehát a többi képem 1,20 másodperc, az újak pedig 2,40 mp. Próbáltam úgy, hogy elmentettem, aztán újra megnyitottam, de ugyanúgy ennyi marad az ideje. Muszáj, hogy jobban le tudjam csökkenteni, mert így kezdhetem előröl az egészet és még ma meg kell csinálnom. Esetleg tudtok olyan programot, ami könnyen kezelhető és még ma be tudom fejezni vele a videómat? Segítsetek légyszí:S
2009. okt. 25. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A MS Movie Maker egy fos. Mindenhogyan fos. ha van rá lehetőséged akkor kapd le a Sony Vegas-t, azzal be fogod tudni fejezni.
2009. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tényleg használhatatlan a progi
2009. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ, de akkor ezzel a Sony Vegas-szal megyek majd valamire? Most kezdtem el tölteni. A lényeg, hogy könnyen kezelhető legyen, mert nem a szerkesztéssel akarom elszúrni az időmet, még a terv sem állt össze nagyon.
2009. okt. 25. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Sony Vega elég megbízható meg mondhatni könnyű is. Beimportálod a videóanyagot, behúzod a videósávra, az alatta lévő sávon megjelenik a hangsáv és húzkodhatod bele meg ide-oda az effekteket, vagdoshatod, nyújthatod, tolhatod, satöbbi. Ha komolyabban belenyúlsz akkor biztos bonyolultabb, de a felületes munkához nagyon használható. Ha eddig a Movie Maker lefedte az igényeidet akkor ebben biztosan nem fogsz csalódni.
2009. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!