Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows uj laptopra, hogy?

Windows uj laptopra, hogy?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy vettunk egy Asus X401U es nem tudom hogy kene ra windowst rakni, esetleg nem is jo ra a Windows 7 es csak a Linux? most valami ubuntu van rajta eredetileg, de en nem ertek hozza, nem tudok semmilyen programot elinditani, kerlek segitsetek
2013. aug. 3. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre a gépre szerintem megfelel a Win7.Le töltöd internetről és kiírod CD-re a telepítőt vagy elkéred valakitől az eredetit.A Linux-os meg az Ubuntus sz@rokat felejtsd el.A Windows sokkal értelmesebb és népszerűbb.
2013. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 levis56 ***** válasza:
Felmegy rá a windows de ahhoz kéne telepítő cd,van?
2013. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

@1: attól, hogy te nem tudsz Linux-ot használni, még nem szar, és elég népszerű.

</off>


Kérdező: ezért lett volna jobb Windows-zal venni, nem kéne most izzadnod. De most már mindegy. Ahogy írták is előttem, kerítsd egy telepítő lemezt (ami amúgy DVD és nem CD), tedd be, indítsd újra a gépet és a boot menüből válaszd ki a DVD meghajtót. Onnantól elvileg a Windows telepítővel elvégezhetsz mindent (formázás, telepítés).

2013. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Honnan veszed,hogy nem tudok Linuxot használni???

Tudnám én használni,csak nekem már nem kell az az ELAVULT

rendszer.6 évvel ezelőtt volt ilyenem,de azóta változnak az idők.

2013. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

"ELAVULT rendszer.6 évvel ezelőtt volt ilyenem,de azóta változnak az idők."

Hát igen, tempora mutantur... vele együtt a linux is, csak te nem veszel tudomást a fejlődésről.

Jut eszembe: Minek használjam az őskövület Windowst? Már harminc éve is az volt a a gépeken...

2013. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!