Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan, aki nem word-öt...

Van olyan, aki nem word-öt használ szövegszerkesztőként, hanem valami mást? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Libre Office, Open Office a Microsoft Office ingyenes alternatívái
2013. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
100%
Egy ideig próbálkoztam OpenOffice és LibreOffice -al, de csak felidegesítettem rajtuk magam. Semmit nem találtam meg, és sok funkció hiányozott, amit Word -el 2-3 kattintással megcsináltam. Most visszaraktam a jó öreg Microsoft Word 2003 -at, amivel mindent sokkal gyorsabb hatékonyabban tudok csinálni, mint az újabb Word -ökkel vagy foschtalicska alternatívájukkal.
2013. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából nincs jó Word helyettesítő, mert nem lehet úgyanúgy vagy jobban megcsinálni azt, amit egy több száz fős cég csinál már több évtizede. (Lásd még: Photoshop -- Gimp meg a többiek).


Kipróbálhatod a LibreOffice-féle java alapú ingyenes office suit-okat, de jót nem fogsz találni.


És a ribbon igen is hatékony.

2013. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
P.O.C., én általában adok a véleményedre, de énnekem semmi negatív tapasztalatom nincs a LibreOffice Writerrel, pedig évek óta azt használom. Még a Wordre való átváltás sem olyan vészes, ha néha rákényszerülök. Nekem tökéletesen fekszik, teljes értékű helyettesítő.
2013. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!