Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal csinálják a...

Milyen programmal csinálják a Family Guy jellegű meséket? Illetve milyen programokkal lehet jól szinkronizálni, meséket összehozni? /több lent/

Figyelt kérdés
Képbe vagyok a rajzfilmkészítésben, már csináltam magam is párat, viszont a szinkronizálások bajosak...Valaki tud hozzá valami kiváló progit /nem baj ha fizetős, de az ingyenes csakjobb volna kb. ugyanannyi tudásért/ És itt a fenti kérdésemben nem a manga ill. anime mesékre gondolok, hanem az olyan Family Guy, Simpson család jellegű karakterekre. Mindent összegezve: Szeretnék egy olyan programot ami remekül segit a szinkronhangokban, egy olyat amivel/mégha bonyolult is/ jó meséket lehet összehozni es egy par jó tanácsot mellékelve, itt gondolok a programok használatára vagy esetleges problémák megelőzésére.

2013. júl. 31. 15:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Opsz. A háttérzenét elfelejtettem. Arra is kitérnétek? Köszi!
2013. júl. 31. 15:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Szinkronhoz segítség:


Audacityvel megvágod egy movie makerrel pedig berakod alá!


Megjegyzés:

ajánlott a hanganyagot párbeszédenként vagy mégsűrűbben darabolni, mert akkor könnyebb a szájmozgásra finomhangolni.

2013. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A háttérzenéről:


ha azt is szeretnél akkor már ajánlott egy Sony Vegas -hoz hasonló programmal vágni a video-t, mert az több handsáot enged a video alá.


az előző vagyok (1)

2013. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinkron hangokat pluginokal állítják elő vagy előre megírt motionokal. Röviden pl 3dsmax be 2dben modellezel le mindent előre megírt motionokat alkalmazod rá (ez egy olyan előre megtervezett mozgás ami egy hang kiejtési fázisát követi) Beállítod az O betűt kijelölöd a szájat alkalmazod rá akkor az igazi kiejtés szerinti alakot veszi fel. Ezeket végig meganimálod ki rendereled (mented) majd sony vegasba idő vonalakra beosztod a kis szerzeményed és alá vágod a szinkronhangot. Elég sok munkát igényel ez a dolog, de a profi munkák is amik otthon csiholtak hetekig készülnek 10-15 perces dologra gondolok. Idővel amikor sok munkád lesz gyorsabban megy minden mert tudod mit hol találsz és előre készített dolgokat csak berakod ezzel időt spórolva.
2013. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval amit ajánlok 3ds max 2012 és sony vegas a film összerakásához.
2013. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huhh! Ennyi sok segitségre nem számítottam! Köszönöm szépen nektek! És esetleg valaki tudna mondani pár szót a figurák megalkotásáról? Aza fő problémám sajna. Köszi előre is!
2013. júl. 31. 17:35
 7/7 shanti2 válasza:
Ha beírod a Youtube-ba hogy 'HERBY készítsünk animációs filmet 1. rész' akkor kiad egy olyan félórás (kb.) videót ami elmondja hogy hogyan kell 2D rajzfilmet csinálni,fontos hogy megnézd az 1. és a 2. részt is
2013. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!