Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptop funkciok (FN) nem...

Laptop funkciok (FN) nem mukodnek, mi a teendo (Siemens AmiloPro v2055 laptop)?

Figyelt kérdés

Ismerosom (iskolas srac) laptopja egeszen lassu volt mar, a sok programtol, stb. Ideje volt egy ujratelepitesnek, de sajnos nem szakemberrel csinaltatta, hanem az osztalytarsaval. Ma athozta nekem, hogy javitsam meg, mert a kovetkezo problemak adodtak:


Az FN gomb nem mukodik, a hangero nagyon gyenge, fulhallgaton at nem jon hang (csak speakeren).


Gondoltam driver problemak lesznek, s mivel a CD amit hozott elegge homalyos, karcos volt nem olvasta a lejatszo, kenytelen voltam letolteni drivereket. (Egyebkent Siemens AmiloPro v2055 laptop). A weblapon talaltam is nehany drivert, es le is szedtem parat, chipset/sound/graphic drivereket konkretan. De meg mindig ugyanaz a problema, a hangero nagyon gyenge (teljesen amator nem vagyok, szival fel van hangositva meg ilyenek), es nem codec problema, mert sima windows hangok is eleg halkak, (meg .wav-ot is probaltam).


Mi lehet a baj, mitol nem mukodnek az FN+bill kombinaciok, es mitol ilyen halk a laptop speakerje, es mitol nem jo a fulhallgato csatlakozo?


2009. okt. 23. 19:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!