Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 rendszeren akinek...

Windows 7 rendszeren akinek csak xp drivere van hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés
Sok kritikákat írtak driver gondokkal hogy nem működnek rajta.Hogyan lehet megoldani hogy HP laptop (itt megjegyezném HP-hoz alkalmas win7 kompatibilist nem hiszem hogy könnyű találni) és asztali gép drivereket az új rendszerre is fel tudjam rakni?Esetleg letölti magának a drivert?Vagy netről kell összeszedni az eszközökhöz?
2009. okt. 23. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,hogy a 7-es leszedegeti magának a netről.
2009. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem leszed mindent magának, nem tom, hogy ahhoz van-e.
2009. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Win7 leszedi automatikusan szükséges drivereket, ha mégis hiányzik valami akkor a Vista drivere is megfelel.
2009. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Windows 7 nekem is mindent letöltött, de egy barátommal pont tegnap beszéltem és mondta hogy (szintén HP laptopon) nem volt hang driver és a Vista drivere sem működött. Addig böngészte a fórumokat, amíg talált drivert. Sevent csak olyan tegyen fel, akinek olyan konfigja van ami tutira kompatibilis.
2009. okt. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!