Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell Vistára XP-t telepít...

Hogy kell Vistára XP-t telepíteni?

Figyelt kérdés

A gondom az,hogy adott egy TravelMate 7520-as laptopom,ami Vista-val lett véve. 8 hónap után rászántam magam,hogy XP-t telepítek rá (nem mellé,hanem helyette),mert nagyon megutáltam. Viszont nem engedi.

Már próbáltam vagy 3 különböző CD-vel,de egyikkel sem ment.

Megnyitottam intézőből a setup.exe-t,de nincs olyan menüpont,hogy a windpows XP telepítése,legalább is szürke.

[link]


BIOSban átállítottam hogy CD-ről bootoljon,elkezdi keresni a CD-t,aztán kiírja hogy "coudn't find valami",továbblép és bebootolja a Vista-t.


Nem tudjátok mi lehet a baja? Már nagyon idegesítő,az egész OS össze van omolva,nagyon utálom.

Biztos hogy nem a CD a rossz,hisz egy egész iroda gépein ez megy.


2009. okt. 23. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
BIOS-ban a HDD nél kell át állítani.
2009. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress a BIOS-ban egy olyat, hogy AHCI mode, ezt állítsd Disable-ra. Vagy pedig ha ilyen nincs, akkor keress olyan szöveget, amiben szerepel az IDE, azt Enable-ra kell állítani. Így már menni fog a telepítés.
2009. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de sajnos egyiket sem találtam. Amúgy ez a fajta [link] BIOSom van.
2009. okt. 23. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:

telepítő cd-ben van sata driver?

ha nincs nlite-tel tudsz integrálni bele.

2009. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nLite-ot leszedtem,de sata drivert honnan szerezzek hozzá?

Már rohadt ideges vagyok,hogy ennyit kell szarakodni egy rohadt XP telepítésével.

2009. okt. 24. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem infomatikus nézte meg, neki sem ment, de én letöltöttem a windows 7et torrentel és sokkal jobb mint a vista
2010. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!