Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows vistát hogy lehet...

Windows vistát hogy lehet windows 7 re frissíteni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 15:46
 1/10 anonim válasza:
Sajnos sehogy ! ha frissíteni akarod Windows 7-re meg kell venned a Windows 7-et
2009. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Le lehet frissíteni, de mivel a májkroszoft szerint is majdnem egy napot vesz igénybe, semmi értelme. Egyszerűbb, ha felrakod, 30 perc alatt megvan.
2009. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
vagy honnan lehet letölteni?
2009. nov. 6. 18:14
 4/10 anonim válasza:
Feletsd el mindkettőt és maradj egyenlőre a Windows XP mellett. Totál gagyik az újak azaz semmivel nem jobbak sőt robusztos méretük és sok esetben inkompatibilitási problémáik miatt használhatatlanok.
2009. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval.Én is maradok az XP-nél nem rakom fel azokat a fosokat.
2009. nov. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi baj van a Win7el. Nekem az van, semmi bajom vele. Sőt jobban szeretem mint az XP-t. Vistat utáltam.
2009. nov. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Windows 7 ezerszer profibban kidolgozva mint az elődjük.Ha leakarod tölteni, de akkor eredeti XP-nek vagy Vistának kell mellette lenni(ha van még fent o.p. rendszer), mert akkor rá kell telepítened.Nálam is ez van, nem eredeti az XP(nem én telepítettem,egy üzletember)és most nem lehetséges telepíteni XP mellé:S
2009. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
vistám van de nem én telepítettem, a boltból így hoztam haza hogy már telepítve volt
2009. nov. 7. 12:53
 9/10 anonim ***** válasza:
a win 7 a jelenleg legstabilabb op rendszer(a linux után) akinek jó gépe van annak érdemes igazán felrakni pl dx10 vagy 11 es videó kártyája vagy van mondjuk 4GB ram-ja és szeretne játszani az újabb játékokon is a dx-en kivül sokminden van még amit az xp már nem támogat.
2010. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok az xp nem nem támogatja a directx-et hanem abból csak max 9c-t vagyis shader modell 3.0-t
2010. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!