Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a végleges...

Mi a véleményetek a végleges Windows 7-ről a játék-és programhasználatok során?

Figyelt kérdés

Windows XP-től jobb-e? Nem tudom hogy fel-e tegyem a Win7-x86 Ultimate-t... A gépemet inkább játékokra használom pl. CoD2, CoD4 [Punkbuster működik már?], PES10... Ezek működnek? Mely játékok vagy programok nem mennek a végleges verzión?

Az válaszoljon, akinek fel van téve a végleges Win7!


2009. okt. 23. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Énnekem win7 64 bites professional-om van és tökéletesen megy minden rajta, cod4-et vittem végig rajta nemrég és tökéletesen fut.Eddig 2 programmal volt gond,az a daemon tools(a legújabbat kell leszedni és müxik) meg a nero-ból is az újat kell feltenni.Ha esetleg valami nem futna még a kompatibilitási módot meglehet próbálni.
2009. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Call of Duty 4 Multiplayer-ben a Punkbuster nem dob ki? NOD32, Microsoft Office 2003, Hamachi, torrent kliensek működnek?
2009. okt. 23. 14:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Anno 1404 és GTA IV-et teszteltem rajta, XP-n egyátalán nem lehetett GTA-val játszani ezen elindult, igaz lefagyott egyszer, utána alig akart újra elindulni, szal akkor megijedtem. Inkább töröltem a GTA-t, most meek LAN partyra, kiderül, hogy hogy bírja a nonstop játékokat (COD, Unreal, C&C... bár ezek nem mai játékok), szal alapjáraton abszolu nincs vele probléma, főleg, hogy nekem kevesebb ramot eszik, mint az XP evett. A QuickTime-tól akadt ki, akkor kikapcsolja az Aero felületet. Amúgy sztem fasza!
2009. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Várom a fejleményeket :)
2009. okt. 23. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Jolvan majd írok, hogy hogy bírta.
2009. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztatom a windows 7-ről, de sok dolgot olvastam róla ,aki már próbálta negatív kritikákat írtak driver gondok külső eszközök nem működtek rajta.Engem az érdekelne hogy sok embernek köztük nekem is csak xp driverek vannak.Hogyan lehet megoldani hogy HP laptop és asztali gép drivereket az új rendszerre is fel tudjam rakni?Esetleg letölti magának a drivert?Vagy netről kell összeszedni?
2009. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni a w7-től, ha a Vistán ment minden akkor ezen is a javarésze mivel igazából a windows 7 az windows 6.1(marketing fogás miatt nevezték inkább 7nek gondolom)a vista pedig windows 6.0 tehát ez a vistának a továbbfejlesztése,igazából ez nem egy teljesen új op rendszer hanem kicsit továbbfejlesztették,módosították a vistának a kerneljét,tehát ez azt jelenti hogy vista-programokkal kompatibilis,ezis céljuk volt hogy ne legyenek kompatibilitási problémák.
2009. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem neten nézz utána a gyártó honlapján. Nekem csak Realtek audio driver, Realtek LAN driver, ATI Catalyst driver kell ami mind megvan Win7-es verzióban is... úgyhogy szerintem keresgélj! Bár nekem a nyomtatóm HP-s, nemtudom hogy működne-e... De állítólag ami XP-s vagy Vista-s driver az megy Win7-en is... de kiírhatnál egy külön ilyen kérdést gyakorikérdésekre!
2009. okt. 23. 19:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Még ennyit hagy mondjak, hogy míg XP-het éveket töltessz el a driverek beszerzésére, Win7-et felraktam és ment minden...
2009. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi volt a LAN-partyn? Működött minden?
2009. okt. 24. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!