Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ezt photoshoppal...

Hogy lehet ezt photoshoppal megcsinalni? Valaki

Figyelt kérdés
Hogy lehet azt megcsinalni photoshoppal hogy van egy kep es azon vannak emberek..hogy tufom oket kivagni? Es atteni egy masik kepbe...nekem photoshop special-om van(nem tudom a pontos nevet de valami ilyesmi.) avval meglehet ezt cinalni..es hogyn kell????valaki.magyarazza el nekem... Vagy mondjon egy olyan programot amin ilyen van....es le is lehet tolteni netrol...valaki magyarazza el..koszi
2013. júl. 23. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

1. A Photoshop nem ingyenes program.

2. Ezt nem lehet pár sorban elmagyarázni, sokat kéne gyakorolnod hozzá.

3. Mivel ennyit egész biztosan nem fogsz rááldozni sem pénzben, sem időben, egész nyugodtan túl is léphetsz a problémán.

2013. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D azt azert ne.mondd mar.hogy. Ingyeesen nem lehet letolteni....barmilyen programot letoltok... Majomparade.....
2013. júl. 23. 11:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki vaami videot amibol megertem????
2013. júl. 23. 11:32
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt keresgélj biztosan találsz köztük használhatót.

2013. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lopás nem egyenlő az ingyenes letöltéssel.

Oktatóvideó pedig van rengeteg a neten. Ha magadtól nem vagy képes megtalálni, akkor a photoshopot főleg nem fogod tudni kezelni.

Inkább tölts le egy Gimp-et az valóban ingyenes és használni is könnyebb egy fokkal.

2013. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Varázspálca vagy lasszó eszközzel körbe jelölöd nyisd meg PS-en belül a másik képet azt lekicsinyíted és egérrel áthúzod de csinálj egy új réteget, hogy ha valami hiba van és radíroznod kell akkor az új háttér ne sérüljön miatta.

Nem egy bonyolult dolog de nézz meg egy pár tutorial videót mert ezen kívül más körbevágási módszerek vannak főleg ha minél részletesebb a másik fotón a háttér akkor picit más módszert kell alkalmazz. De gyakorolj mert elsőre nem fog menni.

2013. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!