Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot tennél fel...

Milyen programot tennél fel egy újonnan vett Androidos mobilra? Nem csak játékokra gondolok.

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Young Duos S6312

2013. júl. 21. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

greader - rss olvasó, sok blogot kényelmesebb ezen olvasni

dropbox - fájlmegosztás a felhőben pc-vel, elég klassz

Chrome - jobb mint a beépített böngésző

Authenticator - Gmail 2 lépcsős beléptetéshez kell

Steam - Villámakciókra lehet lecsapni vele a steamen

Lastpass - Jelszó manager

Speed Test - wifi sebesség mérő

Smart App Protector - Arra jó, hogy nem csak a teljes telefont lehet pin kóddal védeni hanem 1-1 programot is

Total Commander - Fájlkezelő

Barcode Scanner - QR kódok olvasásához remek eszköz

aDosBox - Szoktam néha régi dosos játékokkal játszani tabon, arra való

Remote for VLC - VLC Media player távirányító, így nem kell az ágyból felkelni, hogy a pc-n megállítsam vagy hangosabbra vegyem a lejátszást

Köpönyeg - Időjárás

TV24 - TV újság

Zöld Pardon - Koncertműsor

Shazam - Ha hallasz valami zenét elindítod, és megmondja h mi a címe/előadója

Telvira - Elvira mobilra

Wakelock Detector - Statisztikát ír arról, hogy melyik program hányszor ébreszti fel a telefont, így kiderül, hogy ha hamar merül akkor melyik program miatt van ez.

Twitch - Játék gameplay steameket nézek vele


+ játékok


Nálam:

Fruit ninja, Dead Space, Draw Something, Carmageddon, Curiosity, Angry Birds, 2 player reactor, 100 dors, Sims, Minecraft Pocket edition, Pinball pro, Szókereső, Uplink

2013. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ. Ezeket a programokat a hivatalos tárolókból lehet letölteni?

Esetleg van olyan program amellyel megnézhetem, hogy melyik program mennyi memóriát vagy a processzor hány százalékát használja?

2013. júl. 21. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy másik válaszoló vagyok, csak azt akarom írni hogy ezeket be írod a play áruházba (google play), és ott ki írja hogy mennyit foglal, meg onnan töltheted le stb..
2013. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!