Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám visszaállítani...

Hogy tudnám visszaállítani jegyzettömbről hogy rendesen el tudjam olvasni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy fájlt amit el szeretnék olvasni, de még régebben átállítottam valamit hogy jegyzettömbben nyissa meg az ilyen dolgokat. De így nem tudom elolvasni, mindenféle számokat és jeleket ad ki szöveg helyett.

Pls segítsetek, nagyon nem értek a gépekhez és fontos lenne...


2013. júl. 18. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Kattints jobb gombbal az állományra, válaszd a társítást, majd válaszd ki azt a programot, amivel feltehetőleg értelmes formát kapsz.
2013. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:
A világért se közöld, hogy milyen formátumról van szó, imádok találgatni. Vélhetőleg érdemes rögtön a Wordhöz vagy egyéb nagyágyú szövegszerkesztőhöz társítani, az biztosan megnyitja. Más kérdés, hogy mondjuk egy RTF esetén bőven elég lenne valami sokkal karcsúbb program, pl. a WordPad.
2013. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!