Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék gyorsabban gépelni?

Hogyan tudnék gyorsabban gépelni?

Figyelt kérdés
Nem gépelek lassan, de vannak, akik jóval gyorsabban is tudnak...Ha jól megy, akkor 10 perc alatt egy összefüggő szövegből akár 3400 karaktert is képes vagyok leütni, egyszerű szavaknál pedig 1 perc alatt 420 karaktert. Amellett, hogy gyakorlok, mit kéne még csinálnom a gyorsabb gépelés érdekében? Vagy csak gyakorlásgyakorlásgyakorlás? 16/F
2013. júl. 18. 17:16
 1/6 Smileyhead ***** válasza:
100%
Szerintem csak gyakorlás kérdése. Én már keveseb, mint egy másodperc alatt le tudom írni, hogy minecraft (Persze csak, ha akarom) :P
2013. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát, akkor nyáron fogom csinálni :)
2013. júl. 18. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk suliban van külön gépírás óránk, én ott tanultam meg gyorsan, és pontosan gépelni hiba nélkül :)
2013. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
informatikai szakközépbe járok, nekünk is van gépírás :) persze, a többiek lesz*rják a gépírást, de legalább ebben jó vagyok és még jobb akarok lenni :D
2013. júl. 18. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez egy más világ :D
2013. júl. 18. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!