Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri még elkezdeni a Guild...

Megéri még elkezdeni a Guild Wars-t?

Figyelt kérdés
Régebben játszottam vele, de nem a sajátom, eljutottam 20-as szintre, de még rengeteg minden hátra van, most elég olcsón hozzá tudnék jutni az összes kiegészítőjével együtt és elkezdeném előről, de már elég régi és lassan kijön a 2. Lesz még kivel játszani így is?
2009. okt. 20. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, sokan fognak maradni az egynél is. Nem hinném, hogy annyian átmennének.
2009. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Megéri bár már nem annyira izgalmas mint régen.

Régen nagyon sokan voltak a szervereken mindig lehetett eladni vásárolni vagy a fő küldetéseket egyből ellehetett kezdeni mivel megvolt a létszám. Mostmár kicsit nehezebb. A második assassin karakteremet nem tudom végig vinni mert az utolsó küldetéseknél max 2-3 tudunk összegyűlni és így szinte lehetettlen még ha van gyógyító hero. Szóval nyugodtan kezd el veszteni nem vesztesz csak lassabb lett a játékmenet.

2010. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
persze hogy megéri ! :D ha gondolod segítek ;)
2011. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
megéri, mire kiadják a gw2-őt az még oddébb van :D de ha megjön a gw2 nem hinném hogy sokan maradnak, de hallottam hogy elvileg a gw1 és a gw2 közt lesz valami "átmenet" (mármint lesz közük egymáshoz, de ez nem 100%, szóval ne higgy nekem teljesen)
2011. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!