Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet olyan képet...

Hogyan lehet olyan képet csinálni, amelyik képen többször is rajta vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom van olyan fényképező ami ilyen panoráma képet tud csinálni,de úgy hallottam van olyan program amivel lehet csinálni.
2009. okt. 19. 20:19
 1/4 anonim válasza:
hááááát ha nem panorámakép , akkor bevágot gépen magad de nemám a paintel , hallottál már arról hogy a körvonalaidnál kijelölöd és belerakod magad egy másik képbe ,remélem igen...
2009. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja igen ;) de azért ott azért kib.zottul láccik h körbevágtam.. de mégis hallottam normálisabb képszerkesztőről is :D
2009. okt. 19. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Photoshop, kicsit jobb kép, kis hozzáértés és alig látszik. Nagyon jó kép/nagy hozzáértés, szinte egyáltalán nem látszik.
2009. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
figyu van olyan hogy ,egy egyszínű háttér előtt lefotózod magad (nagyon sok programba van olyan) és a programba kijelölöd a színt és kivágja a körvonalaid mentén( ezt általába filmesek használják)...... el szeretném mondani hogy nincs olyan program ami felismeri egy sima képből az alakod ,ha erre voltál kíváncsi
2009. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!