Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki még használ Windows 1....

Valaki még használ Windows 1. 0 rendszert?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Chuck Norris.
2013. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a PC-s pályafutásomat DOS 6.22 + Win3.1-gyel kezdtem. Persze később kíváncsiságból kipróbáltam a 3.0-t meg a 2-es verziót is (talán 2.11?). Az 1.0-t egyszer merő kíváncsiságból emulált környezetben kipróbáltam. A maga korában valóban nagy szám lehetett, de hogy igazából valaki - hacsak nem tényleg egy őskori géppel dolgozik - ezt használja, nem látok rá reális indokot. Meg igazán akkoriban a mostaninál jóval kevesebb számítógépet használtak, PC-t pláne, szóval statisztikailag is csekély a valószínűsége, hogy olyanba futunk bele, akinek ez megvolt anno.
2013. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van! Egy ismerősöm mesélte aki pc szervizben dolgozik, hogy egy idős bácsika bevitt hozzájuk egy gépet, hogy valami baja van vele. Bekapcsolták és 1.0 fogadta őket :)
2013. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!