Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudtok olyan Steam Key...

Nem tudtok olyan Steam Key Generatort ami nem vírusos nincs védve jelszóval és nem kér a letöltéshez telefonszámot vagy hasonlót?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen!
2013. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért vírusos, azért van védve jelszóval (amit pénzért "ad meg"), és azért kell emeltdíjas sms-sel, regisztrációval, hívással pénzt kiadnod, mert ilyen program nem létezik. És persze a naivak ki is csengetik érte a pénzt.
2013. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és akkor nem értem hogy a youtubon hogy csinálták meg és ráadásul az eggyik videóban megmutatták az egyik játék jelszavát és kipróbáltam és jó
2013. júl. 12. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az a videó szintén kamu !
2013. júl. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
... és még mielőtt megkérdeznéd a "dicsőítő hozzászólások" is kamuk alatta...
2013. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"és akkor nem értem hogy a youtubon hogy csinálták meg és ráadásul az eggyik videóban megmutatták az egyik játék jelszavát és kipróbáltam és jó"


Ha át akarnék verni embereket, akkor simán tudnék csinálni olyan videót, amiben egy program kiír egy bizonyos kódot, amit én persze előtte megvettem, és feltenném Youtube-ra "bizonyítékként", hogy ez működik... Ha pl 10000Ft egy igazi kulcs, egyet megveszek befektetésként, 1 óra alatt megcsinálom a videót a programmal együtt, aztán 500Ft-ért "árulom" a nemlétező programot, szerintem egy hét alatt megtérül a befektetésem.

PS: csak értelmes emberekkel kommunikálok, és nem segítek senkinek sem átverni másokat.

2013. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oks köszi a válaszokat
2013. júl. 13. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!