Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el ez a játék...

Miért nem indul el ez a játék a gépemen?

Figyelt kérdés
Amikor el indítom a játékot(Far Cry-ról van szó) bevillan egy fekete ablak és annyi.Szerintetek mi lehet a baja?
2013. júl. 11. 18:22
1 2
 11/17 Gábor_79 ***** válasza:
Szóval egy alapos portalanítás sokat segíthet, ha régi és sohasem volt tisztítva, persze óvatosan. Na meg, ha tényleg nagyon régi a kártya, újrakéne pasztázni a hűtő és a chip találkozásánál. De ne ess neki csak úgy, nézz utána az eljárásnak!
2013. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget barátom, még nem oldódott meg a probléma de legalább már tudom mi a gond, mert valószínűleg igazad lesz ugyan is ma bele néztem a házba és észrevettem hogy a vidi kártyán a hűtő el volt távolodva a kártyától:( kb 2 hónapja volt szétszedve a gép akkor még nem volt így, de már akkor sem futott pár játék

és rendben portalanítok de nem sok por van, és pasztázok bár fogalmam sincs hogy kell de igen utána olvasok, majd még annyi hogy ránéznél erre a kérdésre 1-1 nap múlva, és még egyszer köszönök mindent

2013. júl. 14. 11:50
 13/17 A kérdező kommentje:
de hallod nekem akkor is hihetetlen hogy csak úgy jelentkezik a probléma hogy nem indulnak el a játékok remélem csak ez a pasztázás baja lesz mert nincs most pénzem:( és még azt megírnád, hogy az everest ultimaten belül hol lehet megnézni hogy hány fokos a kártya?
2013. júl. 14. 12:05
 14/17 Gábor_79 ***** válasza:
Persze, minden további nélkül. A pasztázás? Csak ne úgy mint a fogkrémet. Egy minimál mennyiséget. "Végezz tanulmányt, hogy hogy viselkedik egy ilyen anyag ha összeszorítod két lap közé - na azt fogkrémmel." Ugyanis nem feltétlen jó, ha rákerül a lábakra, különösen, hogy valamelyik paszta elektromosan vezető. Még én sem csináltam.
2013. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Gábor_79 ***** válasza:

Én például úgy szoktam: beállítások > hardverfigyelés > OSD elemek > Gpu1 dióda hőmérséklet - pipa

Persze OSD panel megjelenítése be!

2013. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
tényleg azt még nem írtam hogy időközönként újraindul a gép, így egyre biztosabb hogy a hűtés a baja igaz?
2013. júl. 14. 12:26
 17/17 A kérdező kommentje:
45-50 fok között ingadozik az jó szerinted? egy ati radeon 9200 se, 128 mb-os kártyám van
2013. júl. 14. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!