Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok irni valamilyen...

Tudnátok irni valamilyen képszerkesztő programot?

Figyelt kérdés
Pl.: Mivel lehet egy tájképbe szerkeszteni valakit..vagy sokaknak láttam oroszlánfejeket az arcán..kb.ilyenekre gondoltam! :)

#képszerkesztő #oroszlánarc
2013. júl. 11. 15:34
 1/7 csacsi2 ***** válasza:
2013. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Gimpet letöltöttem és valamiért nem tudom megnyíttani :/
2013. júl. 11. 15:56
 3/7 csacsi2 ***** válasza:

Ez mit jelent?!?!

Töltsd le az operációs rendszerednek megfelelőt, majd telepítsd!

[link]

Van portable is (nem kell telepíteni, Windows)

[link]

2013. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha kezdő vagy,márpedig annak látszol,akkor a Gimp-el semmit sem tudsz kezdeni,mert annak sajátságos a logikája,magyarul : véresre kaparod tőle magadat,

eleinte ,többre jutnál pl egy Photoscape-vel,

2013. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

Photoscape is egy jó program.

Ezzel a kezdő dologgal csak félig értek egyet! Én photoshop cs3 -on kezdtem ismerkedni a képszerkesztéssel úgy, hogy még netem sem volt hogy kérdezzek, vagy tutorial-okat nézzek Természetesen nagy segítség a net, de az alapokra magának kell rájöjjön az ember.

Kezdőként minden nehéz! Tanulás meg nem azt jelenti hogy valaki megmondja mit tegyél, mert akkor nem rögzül.


Egy olyan program sincs ami kitalálja hogy mit akarsz.

Először próbálgasd,ismerd meg a programot. Legyél tisztában az alapfogalmakkal.legyél tisztában azzal mit szeretnél pontosan, majd nézz utána tutorialoknak, oktató videóknak.

Itt a gyakorin senki nem fog megtanulni képszerkeszteni és senki nem fogja vállalni hogy mindent elmagyaráz lépésről - lépésre.

2013. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

Meg vagy kergülve ezzel a véresre kaparással... A Gimpnek pont olyan a logikája, mint a többi használható képszerkesztőnek. Csak próbáld meg jól megoldani a kérdésben szereplő feladatokat Photoscape-pel... na akkor kaparhatod magad.


Kérdező, igenis használj Gimpet, nem baj, ha egyszerre nem látod át az egészet. Csupa egyszerű részfunkcióból áll, amit élvezetes mulatság apránként végigpróbálgatnod, de az alapszintű kezelése semmivel sem bonyolultabb a Paint-énél.

A kérdésednek megfelelő irányban való elinduláshoz hadd javasoljam ezt az irományomat:

[link]

És nyomatékosan kérlek, hogy ne szerkessz magadnak hatszázhuszonnyolcadik idiótaként állatfejet, mert elhányom magam... El nem tudom képzelni, mi olyan vonzó ebben a tré, ötlettelen divatban.

2013. júl. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kommenteket! :)

:DDD nem olyan fejet akartam szerkeszteni csak nem tudtam mihez hasonlítsam,hogy milyen szerkesztőt kérdezek..amúgy nekem sem nagyon tetszik :DD

A photoscape-t már régota használom de azzal valahogy nem tudtam ilyen dolgokat szerkeszteni :o :DD

Még egyszer köszönöm :)

2013. júl. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!