Mit kapott az Eset Smart Security 6? :D
Figyelt kérdés
Lefeküdtem most délután 4 óra környékén a gép bekapcsolva maradt, ma már kidobta egyszer az eset hogy 6 nap van hátra a próbaverzióból, narancssárga volt a program. Most keltem fel ide ültem és ez fogadott! :D
[link] megnéztem hogy 5 órakor frissített egyet, ilyenkor mi baja van majd egy rendszer újraindítás után már ki fogja dobni h pár nap van vagy vmi beakadt neki és így kihúzza a végtelenségig? Már kezdtem megörülni!:)
2013. júl. 8. 18:31
1/1 anonim válasza:
Véletlenü,l nem nCore-ról szedtd? Mert amikor én onnan szedtem le akkor lett ilyen.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!