Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegast vagy Pinnacle...

Sony Vegast vagy Pinnacle Studiot vegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretek letölteni illegálisan,nem veszek sok programot.Most viszont szeretnék videókat összevágni,Még soha az életben nem csináltam.Melyikkel egyszerűbb?A demokat letöltöttem de nem sokat értem vele.Melyikkel könnyebb vágni?Melyik a látványosabb?
2009. okt. 17. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Sony Vegas a jobb, de megvenni hobbiból... hát! Ezek a profi videóvágó programok nem túl olcsók! 100.000 Ft alatt sajnos nem kapsz ilyet! Ha még csak próbálkozol ezekkel, nehogy megvedd! Tölts le trialokat, amik 30 napig működnek.
2009. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csatlakozom az elöttem szólohoz, drága mindkettő!Én studió 14-et használok az legalább magyar és akármelyik torrent oldalról ingyen letölthető.
2010. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!