Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért Nem telepíthető a...

Miért Nem telepíthető a Service Pack 2? Folyt. Lent

Figyelt kérdés

Amikor az Automatikus frissítés elkezdi telepíteni.Megy is egy darabig de aztán kiírja hogy:


A Windows Service Pack 2 nem telepithető

Lehet, hogy a Microsoft Windows telepítéséhez használt termék kulcs érvénytelen.További információt arról hogy miért jelent meg ez a hibaüzenet, és arról hogy hogyan lehet megoldani a problémát, a www.howtotell.com webhelyen található.



Azt tudom hogy nem eredeti Windows CD vel van telepítve a gépem.De tudok valamit tenni hogy jó legyen??:( És amúgy már néztem azt a www.howtottel.com -ot is.De ott se találtam semmit:S Kérem aki tud segítsen!!


2009. okt. 17. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Tanulmányozd ezt az oldalt.

[link]

2009. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem most nem a kalózkodás a probléma, mert a biztonsági frissítéseket engedi az MS kalóz változatokra is telepíteni. Én adnék neki egy Format c:\-ot, és újrahúznám a Windows-t egy olyan lemezről, amibe már alapból integrálva van az SP3. És kihagynám az SP2-t.

Az én SP3-as telepítőm miután felraktam még több mint 50mega biztonsági frissítést szed le a Windows update-ről...

2009. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért nem találtál semmit, mert nem howtottel, hanem howtotell. Személyi védelem, Vásároljon eredeti Microsoft-szoftvert résznél.


Ha nem vásárolni akarsz hanem törést keresel, akkor nem tudok jobbat mondani, keresgélj guglival, WGA, xp legalizálás stb. szavakkal próbálkozz.

2009. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okés.köszönöm.
2009. okt. 17. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam a legelső válaszomban hogy tanulmányozza azt az oldalt mert ott van olyan xp amibe bele van téve egy csomó telepítésnél kiválasztható program. Alapból sp3 és azthiszem hatodik havi frissítések vannak benne.
2009. okt. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés.:)köszi azt is
2009. okt. 18. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!