Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A webcamerám ezt írja ki de...

A webcamerám ezt írja ki de miért?

Figyelt kérdés

Van 2 webcamerám de az eggyiket sem tudom használni.Rendszerint feltelepítem és ezt írja ki:

/ERROR 0 cannot create video capture filter/

Widows XP-t használok eddig nem volt vele probléma 2 évig de most nem tudom használni.Amikor elindítom az AMCAMP-ot nem látok semmit csak fehérséget s egyszerüen nem tudok rájönni mi lehet a baj?!Az eggyik webcam egy Technika TKVGACm1 a másik egy ARGOS VALUE webcam de mind a kettőnél ezt írja ki ha valaki tudna segíteni nagyon megköszöném próbáltam már mindent szervizbe nem szeretném elvii mert elég sokba kerül kérem segítsetek nagyon fontos lenne.



Előre is agyon szépen köszööm.


Üdv:Róbert


2009. okt. 16. 12:43
 1/2 anonim válasza:

Próbáld meg ezeket:


1.

Töltsd le a Process Explorert, ezzel láthatod, ha valamivel össze van akadva.


2.

Töröld le és telepítsd újra úgy, hogy nincs csatlakoztatva a webkamera.

2009. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy hogy össze van akadva mert annyi helye olvastam már el tudod magyarázni mit jelent?köszi
2009. okt. 16. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!