Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Inkscape-hez tudnátok tippeket...

Inkscape-hez tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Címereket szeretnék készíteni, és azt olvastam, hogy Inkscape-pel jól lehet. Néhány tippet megköszönnék.

2013. jún. 30. 19:25
 1/3 tabaki ***** válasza:
Lehet, hogy az én válaszomban olvastad? Nem tudom, milyen címert szeretnél, létezőt-e vagy te terveznéd, tudsz-e hozzá vázlatot csinálni másik programmal vagy papíron, beszkennelve. Linkelhetnél egy képet valami hasonlóról, mint amit szeretnél. Nyers szövegben bonyodalmas lenne képi dolgokról beszélni, de ha fölteszel valahova egy vázlatot, megpróbálom kidolgozni, és a honlapomon leírom a teendőket.
2013. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Saját tervezésű címereket szeretnék, csak úgy szórakozásból, máshol is láttam ilyeneket. Konkrét elképzelésem nincs, de akkor előtte máshol kéne vázlatot készíteni? Az azt hiszem menni fog. Az Inkscape-hez értek valamennyit, de arra lennék kíváncsi, hogy van-e benne olyan eszköz, amivel mondjuk két címerpajzsot tudok egyesíteni, hogy pl. az egyiknek a mintája a bal, a másiké a jobb oldalon legyen.
2013. júl. 1. 17:50
 3/3 tabaki ***** válasza:

Ilyeneket jól tud. Az nem árt, ha van vázlatod, de nem is múlhatatlanul szükséges. Nem bánnám, ha legalább privátban mutatnál valamit, hogy miről van szó, ígérem, hogy nem viszem a nyilvánosság elé.

tabaki@uw.hu

2013. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!