Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amnezia The Dark Descent nevű...

Amnezia The Dark Descent nevű játékkal szeretnék játszani, de semmelyik gépen sem fut, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Megvettem az Amnezia The Dark Descent nevű játékot. Van két gépünk, (még gyerek vagyok, nincs munkám, tehát új gépet nem tudok venni) az egyik asztali a másik Laptop.

Mind a kettőnek leírom a teljesítményeit


Laptop /Lenovo/


Intel(R) Celeron(R) CPU 900 @ 2.20GHz 2.19 GHz

2,00 GB RAM

32 bites op. rendszer

(2,7 -es minősítés)


Asztali /Noname XD/


Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.40GHz

2.41 GHz 1.5 GB RAM


Nos, mivel pénzt fizettem a játékért, (és mivel azért fizettem érte pénzt, mert nagyon jó játék) ezért szeretnék vele játszani. Nem vagyok valami Floridai pénzeskö**ög, (már bocsánat a csúny szóért) ezért nem szeretném, hogy kárba vesszen a pénz. Ha esetleg valaki tud valamit, hogy valamelyik gépemből ki lehet-e hozni, hogy lehessen vele játszani, akkor azt írja le, vagy egyáltalán/soha nem tudok játszani vele? :///

(A játék problémája, (jó hogy eszembe jutott) hogy Crash-t kap, amikor belépnék a játékba.)

(egyébként MW2 elfut a laptopon, de sztem az asztalin is, nem értem hogy minimum grafón miértnem fut egyiken sem)



2013. jún. 30. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
megnéztem, állítólag futnia kellene, próbáld meg frissíteni a drivereket (videokártya) vagy próbálkozhatsz egy újra telepítéssel
2013. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne hidd, hogy ezek eddig nekem sem jutottak eszembe, Videókártyából a legfrisebb van fent, telepiteni meg már számtalanszor próbáltam, semmi sem történt
2013. júl. 11. 17:03
 3/3 lalakakaka válasza:

[link]

Ha ezek között valahol szerepel a videó kártyád akkor én sem értem mi a baj. De ha nem akkor viszont nem fog menni.

Ha nem szerepel a videó kártyád még megpróbálhatod a Dokumentumok\Amnesia\hpl.log-ot törölni és úgy elindítani. Hátha úgy sikerül.

2013. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!