Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemen néha felugrik a...

A gépemen néha felugrik a tálcán egy kis ikon aztán szinte rögtön el is tűnik. Néha sikerül megnyitnom. Azt írja ki hogy?

Figyelt kérdés
Interaktív szolgáltatások észlelése. ezzel mit lehet csinálni? nagyon zavaró h állandóan felugrik. köszii

2013. jún. 30. 17:06
 1/1 Frodovagyok válasza:

Előbb leírom a választ NEKED, aztán elmondom, hogy TE hogy segítettél nekem!


1 - Válasz


1.1.Először Futtassad az "msconfig"-ot (win7: a Start menü alján található keresőmezőbe kell begépelni (xp-nél futtatás parancsnál kell begépelni... de ki használ már xpt?))


1.2.Azután a "Szolgáltatások" fülre kattintva találsz csomó kis apró pipadobozt és mellettük a szolgáltatás nevét. Na itt meg fogod találni az "Interaktív szolgáltatások észlelése"-t. Szedd ki a pipát, és indítsd újra a gépet! Íme, kész, nincs többé idegesítés!


---

2. Köszönetem a kérdezőnek

Én nem tudtam elcsípni a program nevét,mert kegyetlen gyorsan bezárult mindig. Csak PrtScrn-t nyomogattam, és utána annyit tudtam elolvasni a Paintben, hogy "Interaktí". Aztán csak ezt írtam be a gugliba, és a kérdésed dobta ki! Így tudtam meg, hogy a szolgáltatás teljes neve micsoda is. Onnan meg már tudtam, mit akarok. :)


KÉRDÉSEINK LEGALÁBB OLYAN FONTOSAK, MINT A VÁLASZOK. DARE TO ASK...

2014. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!