Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki valami jó vírusirtó,...

Valaki valami jó vírusirtó, és játékok?

Figyelt kérdés

bocsi, hogy így egyben kérdem, de mindkettő érdekel

Főleg igényes autós, vagy stratégiai játékok érdekelnek, amikhez nem szükséges egér, elég a touchpad vagy hogy hívják, ami a laptopon van.

18/L



2013. jún. 29. 14:04
 1/7 belapus ***** válasza:
2013. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

DiRT-játékok(rally), FlatOut 1-2(roncsderbi). Ezekben a menük között billentyűkkel tudsz navigálni, és nagyon igényes, szórakoztató játékok :)

Stratégiákhoz már mindenképp szükséges lenne egy egér.

2013. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem minden stratégiához kell... mondjuk a heroes hoz nem kell. amúgy köszi a választ :) ja, a vírusírtót felraktam, avast lett, de játékokat még szívesen fogadok :)
2013. jún. 29. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
A Race Driver: Grid-et kihagytam az előbb. Az is jó, az árkád és a szimulátor határán van. Ha még jut eszembe, szólok.
2013. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És a legalapvetőbbet kifelejtettem: a Need for Speed sorozat bármelyik része. Ezen kívül:

Test Drive Unlimited 1-2

Split/Second Velocity

2013. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az avast elég megbizható vírusirtó :)
2013. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a need for speed az alap :D imádom :D főleg a most wantedet

amúgy köszi a válaszokat :)

2013. júl. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!