Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami relatíve hatékony...

Van valami relatíve hatékony megoldás, hogy játékból lopott képekre kis utólagos élsimítás kerüljön? Photoshoppal valahogy megoldható?

Figyelt kérdés
Van néhány screenshotom játékokból, nem használtam a játékban élsimítást. Kicsit szeretném kipofozni azokat a képeket, meg lehet csinálni valamilyen eljárással az utólagos élsimítást?

2013. jún. 24. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Van benne maszatoló eszköz meg élesítés eszköz, azzal kicsit ügyeskedni kell de meglehet csinálni, csak elég bonyolult és nem biztos hogy teljesen jó eredmény lesz belőle.

Próbálj meg tutorialokat nézni erről ott talán lesz olyan ami neked kell, mert én még nem csináltam ilyet így pontosan nem tudom hogyan lehet ezt kivitelezni.

2013. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nézegettem, keresgéltem rá eszközt, a maszatolónál jobbat én sem találtam, de nem is volt annyira jó az eredmény, bár jobb lett, mint a semmi, viszont tényleg óvatosnak kell vele lenni. Sajna nagyon jó megoldást még nem találtam rá.
2013. jún. 25. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!