Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám eltüntetni a...

Hogy tudnám eltüntetni a Windows Live Movie Maker programmal kocsiról a rendszámot videoszerkesztés közben hogy ne látszódjon?

Figyelt kérdés
Vagy ha van jobb hasonló program akkor légyszi írjátok meg amivel ki lehet takarni a rendszámot videoszerkesztés közben!

2013. jún. 22. 13:52
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

A Movie Makerben nem találtam ilyen lehetőséget, de az talán nem is ilyen célokra készült. Valami picit nagyobb tudású programot keress, biztosan sok van ami ilyesmire alkalmas.

Olyan program kell hozzá, aminek a feliratozó részében van lehetőség valamilyen alakzat, négyzet vagy téglalap rajzolására. Ha sötétebb szürkére és átlátszatlanra állítod, esetleg kicsit homályos szegéllyel, keret nélkül, szépen ki lehet takarni vele egy rendszámot. Csak akkor macerás, ha mozgás közben változik a rendszám helye a képen, mert akkor szinte kockáról-kockára kell pozicionálni.

Hirtelenjében a meglévő készletből a Pinacle VideoSpin nevezetű ingyenes proramjával próbáltam, azzal így néz ki: (autós felvételt hirtelen nem találtam) [link]

Természetesen videóban jobb a képminőség, mint itt.

2013. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen! megpróbálom akkor
2013. jún. 23. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!