Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas pro 12. 0 miért...

Loislane kérdése:

Sony Vegas pro 12. 0 miért több gigásan menti le a videókat?

Figyelt kérdés

Régen is foglalkoztam a sony vegas programokkal, és eddig semmi bajom nem volt velük. Rendes emberi méretben mentette le a kis 1-2 perces videókat hd 720p formában. Most viszont a gépem újra lett telepítve letöltöttem újra a programot, de egy 1 perces videót 15 gigásan menti le. Csak ha sima pal vagy egyéb formátumba menti le kisebbe, de az meg teljesen ronda minőség lesz.

Próbáltam mindenhogy de nem értem mi lehet a gond, vagy mit kéne beállítani.


Előre kérek minden segítőkész embert, hogy NEM vagyok informatikus, nem értek a programokhoz, és csak hobbi szinten űzőm az ipart. Szóval nem kérek lekezelést, és hogy: "te hülye, itt meg ott kell beállítani" válaszokat. Köszönöm előre is a válaszokat ^^



2013. jún. 21. 20:51
 1/2 tabaki ***** válasza:
A Sony Vegashoz én sem értek, de nem lehet a rendereléskor vagy valamikor valami alkalmasabb formátumot választani? Gondolom, most sima AVI-t csinál, lehet, hogy be tudsz állítani valamilyen kodeket, vagy MP4-be menthetsz, ilyesmiknek nézz utána.
2013. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Pont ez volt az én problémám is nagyon kezdő Vegasosként. Furán néztem, mikor a kétperces videó renderelése közben szólt a program, hogy nincs több tárhely, pedig 14 GB volt szabadon.

Aztán rájöttem, hogy csak a formátum a rossz. MP4 -be rendereld, WMV -be semmiképp, mert az szokott bajt csinálni.

2013. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!