Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS6-ban miért...

Photoshop CS6-ban miért nincsen 3D fülem?

Figyelt kérdés
Még annó a thepiratebay ről szedtem le.

2013. jún. 16. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol, mid?


Én azt hittem hogy a fejeden van a 3D füled.


Egyébként szerintem itt adekvát választ kapsz: [link]


Google első találat...


"If you installed on Windows XP, then it is expected to not have the 3D menu item or feature set. You may also have bought Ps CS6 instead of Ps CS6 Extended."


Szóval, ha XP-d van, vagy pedig nem az extended változatot vásároltad meg, akkor az az elvárt működés, hogy nincs 3D lehetőséget.


Ahogy látom, te nem vetted meg egyik változatot sem, esetleg nem gondolkoztál azon, hogy ha normális ember módjára fizetnél a szoftverért, akkor nem a gyakorikérdéseken kéne sírnod, hogy az ingyen lopott PS-ed a lopott OS-en miért nem megy jobban, mint a PS olcsóbb változata? Akkor kapnál normális supportot és az ilyen problémákkal nekik sírhatnál. Ők meg segítenének normálisan türelemmel.

2013. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:

Jó volna tudni, mire akarod használni. Nem lehet megkerülni a problémát azzal, hogy a kívánt holmit megszerkeszted egy valódi 3d-programmal (Blender, TrueSpace, Wings, Anim8or, stb), a renderelt képet meg úgy és oda vágod be, ahogyan akarod?

[link]

2013. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első kommenten/válaszon akkorát röhögtem :D

És mellesleg az OS -em nem lopott ,mert előre telepített Win 7.

2013. jún. 16. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem a megfelelő PS-t loptad le a piratebay-ről.
2013. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rondakutya ***** válasza:
a thepiratebay-ról nem lehet lelopni semmit :) legfeljebb csak letöltesz valamit ami esetleg (sőt biztos) nem legálisan feltöltött tartalom :) Lopni max a boltból vagy a Adobe-től lehetne, de az utóbbi kissé komplikált :)
2013. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én ncorerol szedtem le, nekem sem volt jo, es ott rontottam el hogy siman feltettem, meg patcheltem es utana tettem fel a frissiteseket, persze a frissiteseket is patchelni kell es en ezt nem tudtam. szoval feltettem a frissiteseket, ujra patcheltem es volt 3D fülem :)
2017. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!