Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom használni a hivatalo...

Nem tudom használni a hivatalos win7 fórumot. Valaki kiírná rá ezt a hibát?

Figyelt kérdés

Tisztelt mindenki!


Van egy általam észlelt hibája a windows 7-nek. Mégpedig az, hogy ha USB kábellel egy merevlemez csatlakoztatva van a számítógéphez, ekkor alvó módra kapcsolom a PC-t és alvó állapotban kihúzom a külső HDD USB kábelét, akkor a következő normál indításkor I/O hibát ír ki és nem indul a rendszer. Ha mégis elindulna akkor betöltés közben lefagy.


Az én alaplapomban van egy olyan választási lehetőség, hogy beállítható, hogy az operációs rendszer Plug&Play vagy sem.

Ha az operációs rendszertől elveszem a plug&play feladatot és a biosra bízom, akkor hiba nélkül betölt az oldal.


Ez így megoldható, de nagyszerű dolog lenne, ha érkezne egy új windows frissítés, ami kiküszöbölné ezt a problémát.


Köszönöm...



2013. jún. 11. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hm... látom magam előtt, mint John olvasgatja a gyakorikérdéseket és hívja Steve-et, hogy "te Sztív, szólj már a tímednek, hogy nézzen rá erre a problémára!" (persze ezt angolul)
2013. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is Steve vagyok mint Steve (B)almer, csak az arab változatban mint Steve - Stefan - Stafa ---> Musztafa

És nem Balmer(i) hanem Al-Meri

Tehát Al-Meri Musztafa, aki majdnem Steve Balmer :)

2013. jún. 11. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!