Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Amnesia the dark descent-he...

Az Amnesia the dark descent-hez az EGYÉNI TÖRTÉNETEKET (custom story) honnan lehet letölteni, és hogy kell telepíteni?

Figyelt kérdés
Már egy-két oldalról töltöttem le,de mindig berakja a mappát a letöltések mappámba.Ezzel nem tudok mit kezdeni!Hiába rakom át a játék mappájába,vagy hiába csomagolom ki(MÁR AMIT KI LEHET BELŐLE,mert legtöbbször csak egy mappa és semmit nem lehet kicsomagolni)nem működik. Köszönöm! :)))

2013. jún. 5. 20:43
 1/2 lalakakaka válasza:
Na ha már senki nem ír. Már válaszoltam nem rég egy hasonlóra. Szerintem mindenből jót töltesz le csak rossz helyre rakod. A C:,D:,...\Program files\Amnesia The Dark Descent\redist\custom_stories mappába kell kicsomagolni a dolgot és ne az összes fájlt oda hanem csak a mappát szóval ha van mondjuk a La Caza(Bár annak telepítője van de mind1) akkor így kell C:,D:...\....\custom_stories\La Caza\(itt vannak a fájlok) ennyi nem túl bonyolult :)
2013. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. okt. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!