Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet igy is telepiteni?

Lehet igy is telepiteni?

Figyelt kérdés
Lehet igy telepiteni a windows 7 ugy hogy megnyitom amit letoltottem es ott van a setup.exe es nekem nem fogadja el ugy a biosbol telepiteni a win 7et es esetleg lehete igy?

2013. máj. 30. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan ez a problem csak en usbrol es nekem azt itja az usbre hogy error ctrl+alt+delete es semmi
2013. máj. 30. 17:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy az op. Rendszerel van gond es ha igen akkor kuldjetek mar linket ahol normalisat letudok szedni
2013. máj. 30. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem támogatja a lapod az USB-ről való bootolást vagy csak rosszul csináltad a bootolható pendrive-ot.


[link]


[link]


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=QcGLGzodcrk


[link]


Válogass...

2013. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugyan ezt csináltam és az alaplapon pedig támogatja az usb-s bootolást mondjuk lehet, hogy rossz op. rendzsert töltöttem le.
2013. máj. 30. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!