Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék Brothers in...

Hogyan tudnék Brothers in arms jtáékkal játszani multiplayerben?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok nagy PC-zseni így nem tudom, hogy tudnék a haverommal multiban játszani ezzel a játékkal. Külön netünk van ezért ajánlották a hamachi programot, de azt se tudjuk nagyon használni, emellé nem is eredeti a telepített játékunk. MEg lehet valahogy oldani, hogy mégis tudjunk játszani multiban? Előre köszönöm a válaszokat és nagy segítség lenne, ha lépésről lépésre írnátok le , hogyan lehet megcsinálni.

2013. máj. 30. 13:28
 1/5 anonim válasza:

Syerintem nem lehet csak ha megvetted az eredeti verziot.

Ott kene lennie a menüben, hogy MULTYPLAYER

2013. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az ott van! többszemélyes mód, meg hogy helyi hálózat és , hogy online ... de így se tudom, hogy akkor most hogy kéne egy szerverre csatlakoznom a haverommal
2013. máj. 30. 19:32
 3/5 anonim válasza:
akkor nemtom
2013. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 boján zoltán válasza:
melyik brothers in arms mert többis van. nekem a hell's highway. én se tudok multizni. én a tescoban vettem 100 forintért.
2014. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Gamespy megszűnt, ezért már nem lehet többjátékosozni.
2020. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!