Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Nod karanténjában lévő...

A Nod karanténjában lévő elemekkel mit tehetek?

Figyelt kérdés

Végig futtattam az "optimalizált ellenőrzést", és 22 szemetet talált, ezekből a kártevőkből kb. a felét távolította el automatikusan, a többit rám bízta.


Végig próbáltam a programokat és indultak, de amikor ki akartam kapcsolni, hogy újraindítsam, de beugrott a kék halál egy rövidebb szöveggel, pillanatra megijedtem, hogy telepíthetem újra, de az újraindítás sikerült.

Tíz elem maradt a karanténban, ha a programok működnek, el lehet távolítani őket?

Mindenféle trójai, meg társai.


2009. okt. 3. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A vírusírtók ha vírust talált,akkor azt megpróbálja kiírtani-ezt előbb karanténba teszi-majd a gép kikapcsolását követően kitörli.

Ha pedig Önre bízta,akkor vagy manuálisan-tehát kézileg-Ön törölje ki-ha lehet,vagy ha pedig nem,akkor a gép kikapcsolását követően semlegesülhetnek.

2009. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem törlöd, ott is jó helyen vannak, bajt már nem okozhatnak.
2009. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!