Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az XFCE ablakkezelős disztrók...

Az XFCE ablakkezelős disztrók közül melyik a jobb? A Linux Mint vagy a XUBUNTU?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Èn a több èves mint hasznàlat utàn is belekavarodok az ubuntuba.Nekem a mint jobban terszik.De màsoknak meg a xubi.Pròbàld ki mindkettöt.Ebben ez a szèp, hogy következmènyek nèlkül megteheted.
2013. máj. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Mint 13-at raktam fel laptopra.

Miért van az, hogy amikor a laptop érintő paneljén megnyomom a hangszóró némítása gombot, akkor elnémítja, de amikor vissza akarom kapcsolni a hangot, akkor pedig nem kapcsolja vissza?

Ebben az esetben csak szoftveres úton tudom újra bekapcsolni a hangszórót. Ez a Linux Mint hibája?

2013. máj. 19. 08:56
 3/3 pepokori válasza:
Mindenképpen a Mint a jobb.Már régota ezt használom.a hangproblémáid meg ugy orvosold hogy a hangbeálítások alatt állítsd vissza a hangeröt és ennyi :)
2013. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!